دیوارنت
فروشگاه اینترنتی دیوارنت divarnet
فروشگاه اینترنتی دیوارنت divarnet

کابل فیبر نوری ۴۸ کر دولایه روکش – OS2

48 single-mode fibers E9/125 SMF-28e+TM, stranded loose tube design, gelly filled” cable core and double jacket design

قیمت: 39,000 تومان

PDF    link

توضیحات

کابل فیبر نوری ۴۸ کر دولایه روکش – OS2 سری LLDPE 4×۱۲ E9/125 SMF 28e+TM ITU G652.D LT2.3

کابل فیبر نوری ۴۸ کر دولایه روکش – OS2 دولایه روکش  CORNING ، ساختار لوز تیوب با ویژگی SZ  روکش کامل دولایه (دبل جکت)  مناسب کاربری در فضای های بیرونی یا خارجی Outdoor و داخل پست های فشار قوی و شبکه اتوماسیون صنعتی  و تجهیز لینک های ستون فقرات شبکه campus مناسب می باشند. کابل خود نگهدار و ADSS می باشد و ساختار استاندارد A-DF2Y(ZN)2Y را دارا می باشد.

کابل لوز تیوب ۴۸ کور سینگل مد لوز تیوب با طراحی مناسب امکان نصب در مجاری و کانال های مختلف تاسیسات و همچنین قابلیت دفن مستقیم را نیز دارا می باشد. ساختار کابل لوز تیوب ، محافظتی مناسب از تارهای فیبر نوری را فراهم می نماید و در شرایط محیطی نامناسب و و سختی های محیطی ، پارامترهای انتقال پایدار و بسیار قابل اطمینان را فراهم می نماید.

کابل فیبر نوری ۴۸ کر – سینگل مد دولایه روکش

تیوب ها و تارهای فیبر نوری جهت شناسایی سریع و آسان بر اساس رنگ بندی استاندارد TIA کدگذاری شده اند.
ویژگی SZ ( چرخش متناوب روکش کابل ) سبب کاهش خطرات نصب و تأثیرات محیطی بر روی پارامترهای انتقال می شود.
کابل فوق باریک و سبک با دو ژاکت بیرونی LT 2.3 LLDPE جهت نصب آسان در انواع مجاری و کانال ، داکت ها و انواع لوله ها ، و همچنین قابلیت دفن مستقیم طراحی شده است.

 

ویژگی ها و مزایا

ضخامت روکش  ۲٫۳  هر دو لایه روکش LLDPE
قطر کوچکتر کابل با طراحی صنعتی جهت نصب آسان در مجاری باریک تر

ساختار لوز تیوب و منحصر به فرد
محافظت در برابر جوندگان ، محافظت مکانیکی و کاربردهای دفن شده مستقیم

مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش و میکروب
قابل نصب در مجاری یا کانالی

فناوری انسداد آب
کاربرد OSP (در فضای باز)

تار فیبر نوری / تیوب های بافر با کد Telcordia-Bellcore
شناسایی آسان تک تک تیوب ها و تار های فیبر نوری

هسته کابل خشک با استفاده از عناصر قابل تورم در صورت نفوذ آب
امکان استفاده با اطمینان بیشتر در پروژه های Outdoor

کابل فیبر نوری

توضیحات تکمیلی

شماره فنی

048ERK-EC781A20

گروه فیبر نوری

Single-mode (OS2)E9 SMF-28e+® ITU G652.D

تعداد تار فیبر نوری

48

قطر هسته

8.2µm

وزن در هر کیلومتر

143kg/km

رنگ روکش

مشکی

نوع روکش کابل

LLDPE

استحکام کششی Crush Resistance

3000 N/10 cm

رنگ بندی فیبر نوری

بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی ، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای

طول موج

1310 nm / 1383 nm / 1550 nm

حداکثر افت در هر کیلومتر

0.36 dB/km / 0.36 dB/km / 0.22 dB/km

پشتیبانی 1 گیگابایت اترنت

5000 MHz*km / – / –

پشتیبانی 10 گیگابایت اترنت

10000 MHz*km / – / 40000 MHz*km

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کابل فیبر نوری ۴۸ کر دولایه روکش – OS2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما شاید این را هم دوست داشته باشید