دیوارنت
فروشگاه اینترنتی دیوارنت divarnet
فروشگاه اینترنتی دیوارنت divarnet

کابل فیبر نوری ۲۴ کور لوز تیوب – ADSS OS2

ADSS Aramid Single Jacket Cable up to 100m span LT 2.3

قیمت: 37,500 تومان

PDF    link

توضیحات

کابل فیبر نوری ۲۴ کور لوز تیوب – ADSS OS2

کابل فیبر نوری ۲۴ کور لوز تیوب – ADSS OS2 سری  ADSS Aramid Single Jacket Cable up to 100m span LT 2.3 کابل فیبر نوری ۲۴ کور – ADSS کورنینگ CORNING سینگل مد ، ساختار لوز تیوب ADSS با ویژگی SZ  روکش کامل مناسب کاربری در فضای های بیرونی یا خارجی Outdoor و داخل پست های فشار قوی و شبکه اتوماسیون صنعتی  و تجهیز لینک های ستون فقرات شبکه campus و لینک های مخابراتی FTTH . کابل خود نگهدار و ADSS می باشد و ساختار استاندارد A-DQ(T)2Y را دارا می باشد.

کابل های ADSS تک ژاکت کورنینگ جهت کاربرد های کابل کشی هوایی کوتاه ، کابل تمام دی الکتریک (نارسانا ) ، خود نگهدارنده (ADSS) که جهت نصب یک مرحله ای آسان و اقتصادی در ستون فقرات شبکه با نصب خودکار پشتیبانی می شوند که در آنها نمی توان از کابل های  فلزی و رسانا استفاده نمود. طراحی لوز نیوب با عملکردی پایدار را در طیف وسیعی از دما فراهم می نماید و با هر فیبر نوری مخابراتی از لحاظ درجه بندی ITU سازگار است. طراحی اقتصادی تک روکش می تواند تا ۱۰۰ متر در NESC در شرایط نور / متوسط و ۵۰ متر در NESC در شرایط سخت محیطی به شکل طولی و خودنگهدار نصب گردد (برای جزئیات بیشتر به نمودار افت و تنش مراجعه نمایید).

 

کابل فیبر نوری ۲۴ کور لوز تیوب – ADSS OS2

تیوب ها و تارهای فیبر نوری جهت شناسایی سریع و آسان بر اساس رنگ بندی استاندارد TIA کدگذاری شده اند. ویژگی SZ ( چرخش متناوب روکش کابل ) سبب کاهش خطرات نصب و تأثیرات محیطی بر روی پارامترهای انتقال می شود.
این کابل شامل فناوری نوآورانه انسداد کامل آب می باشد، طراحی متمرکز، نصب آسان و یک مرحله ای را با استفاده از استاندارد و روش های استاندارد نصب فیبر نوری هوایی . کابل های نوری ADSS با ژاکت HDPE همچنین جهت نصب در برنامه های مخابراتی مورد استفاده می باشند.

 

ویژگی ها و مزایا

ضخامت روکش  ۲٫۳  هر دو لایه روکش HDPE
قطر کوچکتر کابل با طراحی صنعتی جهت نصب آسان در مجاری باریک تر

ساختار لوز تیوب و منحصر به فرد
محافظت در برابر جوندگان ، محافظت مکانیکی و کاربردهای دفن شده مستقیم

مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش و میکروب
قابل نصب در مجاری یا کانالی

فناوری انسداد آب
کاربرد OSP (در فضای باز)

تار فیبر نوری / تیوب های بافر با کد Telcordia-Bellcore
شناسایی آسان تک تک تیوب ها و تار های فیبر نوری

هسته کابل خشک با استفاده از عناصر قابل تورم در صورت نفوذ آب
امکان استفاده با اطمینان بیشتر در پروژه های Outdoor

فیبر نوری سینگل مد تک حالته کاملاً مطابق با استاندارد ITU G.652 D (اوج OH- کاهش یافته) هستند که افت ناچیزی در کل طول موج ۱۲۸۵ نانومتر تا ۱۶۲۵ نانومتر را نشان می دهد

توضیحات تکمیلی

شماره فنی

024ZF4-T3S20A20

تعداد تار فیبر نوری

24

گروه فیبر نوری

Single-mode (OS2)E9 SMF-28e+® ITU-T G.652.D and ITU-T G.657.A1

رنگ روکش کابل

مشکی

نوع روکش کابل

High Density Polyethylene (HDPE)

رنگ بندی تار های فیبر نوری

بر اساس استاندارد Telcordia-Bellcore آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی ، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای

وزن در هر کیلومتر

84kg/km

استحکام کششی Crush Resistance

4600 N

دمای کاربری

-30 °C to 70 °C

دمای انبار

-40 °C to 70 °C

قطر کور فیبر

8.2µm

طول موج

1310 nm / 1383 nm / 1550 nm

حداکثر افت در هر کیلومتر

0.34 dB/km / 0.34 dB/km / 0.20 dB/km

پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا:

5000 MHz*km / – / –

پشتیبانی سرعت 10گیگابیت تا:

10000 MHz*km / – / 40000 MHz*km

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کابل فیبر نوری ۲۴ کور لوز تیوب – ADSS OS2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما شاید این را هم دوست داشته باشید